BON 74: Verhaeghe Martin ( Torhout)
Een jonge Duif op afspraak 2025
Martin
wilde voor ons lokaal toch nog iets schenken
uit zijn klasrijke kolonie.
Hij
Coopman
Marnix en Hok Van Isacker speelden in 2024 reeds eerste prijzen met duiven van
Martin
!!!!
18ste Nationale Asduif Oude 2023 ( 3 vlucht)
5de
Provinciale Asduif Fond Oude 2023
Martin kon goed
zijn mannetje staan op de zware fond . Hij speelde voornamelijk te De
vliegersclub te Kortemark. Martin
schenk voor willen is Kunnen terug iets moois.
2023 was een schitterend
mooi seizoen voor Martin
Enkele Resultaten van 2023 te kortemark , Zonale , en Provinciale
uitslagen:
Limoges 3/06
op 392 oude d.: 11,27,29,33,35,………15/23
Cahors 17/06 op 187 oude d.: 2,3,7,9,20,36…8/15
Cahors 17/06 5de Zone
A1 op 481 duiven
Valence 24/06 5de en 17de
Zone A1 op 138 duiven.
Agen 30/06 op 303 Oude : 51,72,
77,….3/3
Argenton 8/07 op 199 oude :
3,11,12,14,41,……..
Bergerac 8/07 op 112 Oude:11,14,17,23,…..
Barcelona 7/07 op 180 Oude:
2,10,38,57,60…….
Aurillac 16/07 op 145 oude:
1,9,18,30,39,41,43,…..
Aurillac 16/07 1ste
Zone A1 op 266 duiven.
Aurillac 16/07 3de
Provinciaal op 867 duiven
Aurillac 16/07 202
Nationaal op 5342 duiven.
St-Vincent 16/07 op 111 oude : 2…1/2
St-Vincent 16/07 18de
Provinciaal op 757 duiven.
Souillac 30/07 op 142 oude:
12,17,22,23,46,…..
Perpignan 7/08 op 187 oude: 3,11,21,40,51,….5/6
Perpignan 7/08 7de
Provinciaal op 1078 duiven.
Enz…..Enz……
Voor wie is deze prachtige schenkingen bij
deze zware fond topper!!!
TOPAANBIEDING