BON 42 : Vermander Eric ( Oekene)
Schenkt
eieren op afspraak 2025
7de Asduif Allround Jongen duiven 2024
15 de Algemeen Kampioen KBDB 2024
Resultaten Kortemark 2024:
1ste Kampioen Fond 1-2
6de Kampioen Fond oude & Jaarse 1-2
1ste Kampioen Fond Jaarse 1-2
4de Kampioen Fond Oude 1-2
1ste kampioen Gr halve Fond 1-2-3 Jongen
1ste Kampioen Gr halve Fond Jaarse 1-2
4de kampioen Gr Halve Fond Oude 1-2
Als
je weet dat heel wat topliefhebbers met het ras van Eric Vermander gelukt zijn,
dan is deze bon een buitenkans.
Zijn
rassen : Noël Lippens / Gaby Vandenabeele / Kurt en Raf Platteeuw / Rik Cools /
Norbert Ally / Joël Verschoot / Frederik Everaert / Chris Debacker / Lionel
Vermander / Bert Vandenberghe / Gino Clicque / André Dierick.
Verwacht
geen massa's duiven bij Eric Vermander. Zijn hokbestand: zo'n 40 weduwnaars
(oude + jaarse), 9 kwekers en een 50-tal jonge duiven. Daarmee worden wekelijks
de halve fond-, de dagfond- en de zware fondvluchten afgewerkt. Wie op zoek is
naar versterking bij een liefhebber
Met
een beperkt aantal duiven, met allround duiven die presteren van 100 km tot
1000 km, met prachtige resultaten en met duiven die gemakkelijk voortzetten, is
bij Eric Vermander aan het juiste adres.
Wie
gaat er naar deze grote kampioen van Oekene !!!