<< Terug naar veiling

Koop 42

Oekene

Bod uitbrengen

Info

U moet aangemeld zijn om een bod te kunnen plaatsen... Klik hier om je aan te melden.
Type: Liefhebber: Vermander Eric

BON 42 : Vermander Eric ( Oekene)

Schenkt eieren op afspraak 2025

7de Asduif Allround Jongen duiven 2024

15 de Algemeen Kampioen KBDB 2024

Resultaten Kortemark 2024:

1ste Kampioen Fond 1-2

6de Kampioen Fond oude & Jaarse 1-2

1ste Kampioen Fond Jaarse 1-2

4de Kampioen Fond Oude 1-2

1ste kampioen Gr halve Fond 1-2-3 Jongen

1ste Kampioen Gr halve Fond Jaarse 1-2

4de kampioen Gr Halve Fond Oude 1-2

Als je weet dat heel wat topliefhebbers met het ras van Eric Vermander gelukt zijn, dan is deze bon een buitenkans.

Zijn rassen : Noël Lippens / Gaby Vandenabeele / Kurt en Raf Platteeuw / Rik Cools / Norbert Ally / Joël Verschoot / Frederik Everaert / Chris Debacker / Lionel Vermander / Bert Vandenberghe / Gino Clicque / André Dierick.

Verwacht geen massa's duiven bij Eric Vermander. Zijn hokbestand: zo'n 40 weduwnaars (oude + jaarse), 9 kwekers en een 50-tal jonge duiven. Daarmee worden wekelijks de halve fond-, de dagfond- en de zware fondvluchten afgewerkt. Wie op zoek is naar versterking bij een liefhebber

Met een beperkt aantal duiven, met allround duiven die presteren van 100 km tot 1000 km, met prachtige resultaten en met duiven die gemakkelijk voortzetten, is bij Eric Vermander aan het juiste adres.

Wie gaat er naar deze grote kampioen van Oekene !!!